Najlepsze blendery Bosch

 

Jak blender Bosch kupić?

 

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem blendera, to z pewnością bierzesz również pod uwagę urządzenia marki Bosch. Wiele osób rezygnuje zakupu sprzętu tego producenta, gdyż uważa, że jego produkty są drogie. Jednak można znaleźć dobry i tani blender Bosch w sprzedaży. Wystarczy przyjrzeć się dostępnym modelom.  

Firma Bosch została założona przez Roberta Boscha w 1886 roku w Stuttgarcie. Przedsiębiorstwo działa w różnych gałęziach produkcji. Jego produkty znajdziemy m.in. motoryzacji czy przemyśle. Wiele osób zdziwi fakt, że Bosch produkuje również kotły grzewcze pod marką Junkers i Buderus. Na rynku sprzętów gospodarstwa domowego firma działa od 1967 roku. Przez ten czas marka zyskała renomowaną pozycję oraz uznanie konsumentów. W ofercie sprzętów AGD Bosch znajdziemy m.in. piekarniki, płyty grzewcze, pralki, zmywarki, chłodziarki oraz drobny sprzęt kuchenny, wśród którego znajdują się blendery.

Połączenie mocnych silników o znakomicie dobranej mocy, oraz różnorodność akcesoriów dołączonych do sprzętu sprawia, że blendery marki Bosch są bardzo funkcjonalne. W kuchni często są wykorzystywane nie tylko przez amatorów, lecz również profesjonalnych kucharzy.

A co tak naprawdę jest ważne w blenderach? Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając sprzęt tego typu do naszego domu? Przede wszystkim urządzenie powinno mieć odpowiednio dobraną moc do swoich wymiarów oraz wielkości pojemników. Dobry blender nie musi mieć 2000 W mocy. Model dobrze skonstruowany, wykorzystujący nowoczesne technologie wykona odpowiednio pracę mając moc mniejszą niż 1000 W.

Przed zakupem powinniśmy również zwrócić uwagę na ilość ostrzy oraz pojemników w zestawie. Jeśli szukamy modelu, który pozwoli nam na siekanie, mielenie i ubijanie to musi on mieć w komplecie elementy pozwalające go wykorzystać w ten sposób. Jeśli jednak szukamy prostego urządzenia to może nam wystarczyć zwykły blender kielichowy. To, co jest szczególnie ważne to jakość dołączonych ostrzy. To one będą wykonywać najcięższą pracę. Muszą więc być wykonane ze stali. A jeżeli marzy nam się mycie elementów tnących w zmywarce to ostrza muszą koniecznie być zrobione ze stali szlachetnej bądź nierdzewnej.

By pomóc Ci dokonać wyboru poniżej prezentujemy wybrane przez nas 3 modele blenderów marki Bosch. Może znajdziesz wśród nich model idealny dla siebie.

 

 

Blendery Bosch ranking

 

 

Bosch MSM67170

 

Bosch MSM67170 to ręczny blender o mocy 750 W. Silnik w tym urządzeniu jest wyposażony w uchwyt SoftTouch, który sprawia, że nie tylko jest on przyjemny w dotyku, lecz również nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy.

Za pomocą tego sprzętu skruszymy lód, ubijemy pianę oraz posiekamy lub zmiksujemy składniki, a to dzięki nożom znajdującym się w zestawie. Są to: nóż do kruszenia lodu, ostrze miksujące oraz trzepaczka do ubijania. Wszystkie noże wykonane są ze stali nierdzewnej. Dodatkowo możemy je myć w zmywarce.

Również w komplecie jest kielich do ubijania, pojemnik do miksowania oraz kubek do odmierzania z pokrywą.  Użytkownik ma do dyspozycji aż 12 prędkości oraz funkcję turbo, która pozwala na pracę na najwyższych obrotach. Ciekawym rozwiązaniem jest rozciągliwy kabel. Swoją strukturą przypomina on kabel łączący telefon stacjonarny z telefonem.  

Opinie o blenderach Bosch MSM67170 mówią, że są to urządzenia funkcjonalne. Dodatkowo wskazują, że są łatwe w obsłudze i ciche podczas pracy.

 

 

 

Bosch MSM88190

 

Jeśli szukasz bardziej rozbudowanego modelu to powinnaś zapoznać się z modelem Bosch MSM88190 o mocy 800 W. Dzięki dołączonemu rozdrabniaczowi, mieszadle do ugniatania oraz pojemnika do miksowania urządzenie to spełni wiele funkcji w kuchni.

Do pojemników producent dołącza także 2 pokrywki. Bez problemu wykorzystamy go do szatkowania, mieszania, krojenia czy ucierania. Przyda się również do siekania, ubijania piany, miksowania oraz kruszenia lodu. Wszystkie pojemniki w zestawie wykonane są z tworzywa sztucznego, natomiast ostrza ze stali szlachetnej.

Ten ręczny blender posiada 12 prędkości. Są one płynnie regulowane dzięki elektronicznej regulacji pracy. Możemy również skorzystać z trybu pulsacyjnego, czyli przerywanej pracy silnika umożliwiającej rozbicie opornych grudek, czy funkcji turbo.

Czytając opinie pozostawione przez konsumentów, trudno nie ulec wrażeniu, że wielu z nich myśli, że jest to najlepszy blender Bosch dostępny na rynku. Użytkownicy wskazują, że urządzenie jest kompaktowe, lecz o odpowiedniej mocy. Przekazują także, że bardzo dobrze pracuje i nawet jest w stanie bez problemu skruszyć lód.

 

 

 

Bosch MMB42GOB

 

Szukając blendery Bosch w dobrych cenach możemy się natknąć na Bosch MMB42GOB. Model ten to nasza ostatnia propozycja. Jest to typowy blender kielichowy, zazwyczaj wykorzystywany do przygotowania koktajli czy zup. Urządzenie ma moc 700 W. Natomiast pojemność kielicha wykonanego z bezpiecznego szkła hartowanego Thermosafe wynosi 1,5 litra.

Do pojemnika tego możemy wlać zarówno gorącą zupę, jak i włożyć kostki lodu. Możemy je również myć w zmywarce. Użytkownik ma możliwość regulowania pracy blendera na dwóch poziomach prędkości. Producent również wyposażył ten sprzęt w funkcję pulse. Pracę urządzenia regulujemy mechanicznie za pomocą pokrętła znajdującego się na przodzie blendera.

 Model ten jest bezpieczny w użytkowaniu dzięki antypoślizgowym nóżkom oraz blokadzie zapobiegającej uruchomienie urządzenia, gdy niepoprawnie zostało złożone. Dodatkowo sprzęt automatycznie się wyłączy, kiedy zdejmiemy kielich z podstawy.

Osoby, które zakupiły ten produkt są zadowolone ze swojego wyboru. Przekazują, że model ten jest cichy podczas pracy. Dodatkowo bardzo dobrze rozdrabnia składniki, a całość wykonana jest z wysokiej jakości materiałów.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...