Najlepsze blendery Philips

 

Jak blender Bosch kupić?

 

Blender to bardzo przydatny sprzęt w każdej kuchni. Pozwala wykonać wiele czynności związanych z gotowaniem. Miksowanie, mielenie, ubijanie – to wszystko wykonasz szybciej i efektywniej, właśnie przy użyciu tego urządzenia. Pojawia się jednak pytanie, – jaki sprzęt wybrać, które aspekty powinny być dla nas najistotniejsze? Tutaj z pomocą przychodzi nasz poradnik. Znajdziesz w nim przydatne informacje na temat sprzętu tego typu. Poza tym na końcu umieściliśmy krótkie zestawienie zawierające trzy blendery Philips w dobrych cenach.

Marka Philips istnieje na rynku od wielu już lat i wciąż utrzymuje się na wysokich miejscach rankingów różnych sprzętów elektrycznych. Większość z nas sięga po produkty Philipsa przede wszystkim ze względu na świetny stosunek ceny do jakości oferowanych urządzeń. Kolejna kwestia to mocne podzespoły. Firma stawia na solidne rozwiązania, aby klienci mogli korzystać z kupionych sprzętów przez długie lata. Poza tym same opinie o blenderach Philips zachęcają do zakupu.

Philips oferuje zarówno blendery ręczne, jak i kielichowe. Jaki model będzie lepszy? Tak naprawdę dobrze jest mieć w kuchni oba rodzaje. Ręczny jest bardziej poręczny, można nim zmiksować zupę w garnku, zmielić orzechy w rozdrabniaczu, a jeśli posiada odpowiednią końcówkę, również ubić pianę. Natomiast model kielichowy wszystko miksuje sam, ma większą moc i pojemność.

Moc silników oscyluje w okolicach 600-700 Watów, ale bardzo często spotyka się też mocniejsze sprzęty. Porządny silnik dłużej pracuje, a urządzenie nie przegrzewa się. Oczywiście możesz znaleźć też blendery o słabszej mocy, na przykład 200 W. Dotyczy to głównie urządzeń bezprzewodowych, które są wygodne, ale praca nimi jest mniej wydajna.

Ważny jest materiał samego ostrza i obudowy. Nóż musi być wykonany z solidnej stali nierdzewnej (dobrze, jeśli jest pokryta tytanem), aby był jak najbardziej wydajny. Natomiast obudowa może być plastikowa lub stalowa. Jeśli wybierasz mikser kielichowy – warto wybierać taki z naczyniem ze szkła hartowanego.

Nie bez znaczenia jest też dodatkowe wyposażenie, zwłaszcza urządzenia ręcznego. Dobrze, jeśli ma dodatkową trzepaczkę, pojemnik do rozdrabniania i ubijania oraz nakładki, które sprawią, że będzie bardziej funkcjonalny.

 

 

Blendery Philips ranking

 

 

Philips Avance Collection HR1676/90http://www.ceneo.pl/33462379#tab=spec       

      

Pierwszą pozycję w naszym rankingu zajmuje model Philips Avance Collection HR1676/90. Jest to bardzo wydajny sprzęt o mocy silnik 800 W, który został wyposażony w technologię ProMix i funkcję SpeedTouch. Ten najlepszy blender Philips może zmiksować każdy, nawet bardzo twardy składnik, dzięki czemu gotowanie staje się mniej męczące.

Ma on regulowaną moc i specjalną, falistą nakładkę przeciwrozpryskową na ostrza. Użytkownicy tego modelu podkreślają, że ma on bardzo wygodny, ergonomiczny uchwyt, umożliwiający wygodniejsze trzymanie i poprawiający komfort pracy.

Sprzęt ten jest wyposażony w rozdrabniacz do ziół, czekolady, orzechów, sera, czy cebuli. W zestawie znajduje się specjalny dzbanek i trzepaczka do ubijania.

Ostrze zostało pokryte tytanem, a więc jest bardzo ostre i niezwykle trwałe. Warto także wspomnieć, że urządzenie posiada Eco passport, co oznacza, że produkt jest bezpieczny dla środowiska. Akcesoria blendera można bez obaw myć w zmywarce, co znacznie ułatwi nam jego pielęgnację.

 

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1646/00http://www.ceneo.pl/32694099#tab=spec          

 

Ręczny blender Philips Avance Collection HR1646/00 z silnikiem o mocy 700 W to drugi produkt w naszym zestawieniu. Jest wyposażony w technologię ProMix, która wykorzystuje kształt trójkąta. Zapewnia ona optymalny przepływ miksowanych produktów w pojemniku i tym samym większą wydajność.

Model posiada funkcję SpeedTouch, która umożliwia intuicyjną obsługę – zmiany prędkości bez wyłączania blendera. Urządzenie ma bardzo ergonomiczny kształt, a więc pewnie trzyma się w dłoni. Specjalna osłonka przeciwrozpryskowa na ostrza o falistym kształcie pozwala nam uniknąć wylewania się miksowanych potraw, a tym samym bałaganu.

W zestawie znajduje się dzbanek o pojemności 1200 ml, który ma praktyczny dziobek, uchwyt oraz miarkę. Poza tym komplet zawiera 2 końcówki do ubijania oraz rozdrabniacz do siekania ziół, orzechów, sera, czekolady i cebuli. Wszystkie te element łatwo się montuje.

Nóż blendera jest wykonany z utwardzanej stali szlachetnej, a korpus z tworzywa sztucznego. Wszystkie elementy urządzenia można myć w zmywarce. Konsumenci docenili jego bardzo dobre wykonanie, dużą wydajność i spore wyposażenie.

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1673/90http://www.ceneo.pl/32694100#tab=spec    

 

Dobry i tani blender Philips Avance Collection HR1673/90 to wydajny sprzęt z silnikiem o mocy 800 W, który został wyposażony w technologię ProMix. Jest to unikatowe rozwiązanie wykorzystujące kształt trójkąta w ostrzu, w celu zapewnienia optymalnego przepływu przetwarzanego produktu, tak aby został lepiej zmielony i wymieszany z resztą składników.

Posiada wygodną funkcję SpeedTouch z regulowanymi ustawieniami oraz funkcję turbo. W efekcie wybierasz poziom, na którym ma pracować blender bez konieczności jego wyłączenia. Nad ostrzami znajduje się falista osłonka przeciwrozpryskowa, dzięki czemu miksowanie zupy w garnku nie musi kończyć się bałaganem.

Model ten posiada ergonomiczny i miękki uchwyt zapewniający pewny i bezpieczny chwyt. W zestawie znajduje się dzbanek o pojemności 1200 ml, rozdrabniacz XL o pojemności 1000 ml oraz niewielki rozdrabniacz do ziół, orzechów i innych produktów.

Poza tym w komplecie znajdziesz trzepaczkę do ubijania śmietany, naleśników, czy majonezu. Wszystkie akcesoria są łatwe w montażu. Blender ma nóż pokryty powłoką tytanową (TiN), a korpus wykonany jest ze stali i tworzywa sztucznego.Konsumenci wysoko oceniają jego wydajność i solidne wykonanie.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...